В рамках тижня онлайн-викладання англійської мови у молодшій школі 25 листопада на каналі громадської організації “За якісну освіту” відбувлся вебінар «Дистанціне навчання: педагогічні та технологічні аспекти на прикладі викладання англійської мови для учнів початкової школи».

 

Програма вебінару та питання, що було розкрито:

  • Психолого-педагогічна готовність викладачів, учнів та батьків до дистанційної форми навчання
  •  Комп’ютерна грамотність викладачів, учнів молодшої школи та батьків
  • Технологічні та дидактичні можливості навчальних платформ програмного забезпечення
  •  Структурні компоненти та особливості дистанційного уроку з англійської мови у початковій школі

 

Спікер вебінару – Мартиненко Марина Юріївна:

? кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філології та видавничої справи Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського

? захистила дисертацію на тему «Формування культури самостійної роботи студентів засобами технологій дистанційного навчання» (на прикладі курсу «Ділова англійська мова»)

? авторка понад 70 науково-методичних робіт у галузях знань: 014 – середня освіта (за предметними спеціалізаціями), 015 – професійна освіта (за спеціалізаціями), 035 – філологія

? директорка та методист соціально орієнтованого навчально-консультаційного центру «SPEAKER», місто Кременчуг.

 

Подивитися вебінар у записі:

Ви можете замовити електронний сертифікат учасника семінару

Сертифікат відповідає вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно має усі підстави для зарахування як документ про підвищення кваліфікації вчителів.

зразок:

Ваш сертифікат буде виготовлено та відправлено на вказану електронну адресу протягом 3х робочих днів з моменту оформлення замовлення. Щоб оформити замовлення, натисніть кнопку нижче.